Montesorri klub

Montessori klub

 

Pro koho je klub určen?

Program Montessori klubu je určen pro rodiče s dětmi přibližně occa 1,5 roku do 3  let. Vše je přizpůsobeno potřebám dětí a probíhá v připraveném prostředí.

Děti se cítí v bezpečí přítomností rodiče či prarodiče a mohou společně sdílet příjemný čas, obohacovat jeden druhého a žasnout jak připravené prostředí a vedení v rámci Montessori systému může proměňovat jejich vzájemnou komunikaci a porozumění.

Co Vám klub může nabídnout?

Připravené prostředí vybavené pomůckami v duchu metody Marie Montessori, partnerský výchovný přístup, respektující jak dítě, tak rodiče, výtvarné činnosti, písničky, básničky, pohybové aktivity. 

Ukážeme Vám, jak spolupracovat s dítětem nejen na klubu, ale také v domácím prostředí, jak dítě nevyrušovat a nechat jej se soustředit, jak a kdy dítěti správně pomoci, jak pracovat s chybou a mnoho dalšího.

Vřele navštěvování klubu doporučujeme rodinám, které chtějí později navštěvovat školku. Celý proces adaptace je poté snazší jak pro dítě, tak pro rodiče. 

Kdy klub probíhá?

Každý pátek 16.00-17.00 hod.

Průvodkyně Montessori klubu Mgr. Alexandra PartlováKristýna Peštová - rády Vám předvedou ukázky práce s pomůckami a zodpoví Vaše dotazy. Postarají se také o to, abyste se u nás cítili příjemně.

 

 

 

Před první návštěvou Montessori klubu je nezbytné se zúčastnit úvodní Montessori přednášky.